Witaj w Wirtualnej Szkole Podstawowej w Kruszynie. To miejsce, gdzie na czas zawieszenia zajęć dydaktycznych, odbywających się w budynku szkoły, możesz kontynuować proces nauki.   Zaloguj się, a następnie wybierz swoją klasę i weź udział w lekcji, zapoznaj się z materiałami udostępnionymi przez nauczyciela lub wykonaj zadania.

Jeśli potrzebujesz pomocy z obsługą platformy i wirtualnej sali, skorzystaj z instrukcji, dostępnej  TUTAJ .

Bieżące informacje o funkcjonowaniu szkoły znajdziesz na stronie internetowej SP w Kruszynie, dostępnej TUTAJ .


KORZYSTANIE Z SERWISU, W SZCZEGÓLNOŚCI Z MODUŁU WIRTUALNYCH SAL:

Serwis, a przede wszystkim moduł wirtualnych sal najlepiej współpracuje z przeglądarką Google Chrome. Jeśli jej nie posiadasz, możesz ściągnąć ją np.  TUTAJ.

By w pełni uczestniczyć w zajęciach powinieneś posiadać urządzenie (komputer/tablet/smartfon) z dostępem do Internetu, kamerą i mikrofonem. Większość laptopów, tabletów oraz smartfonów ma już wbudowane te elementy. Zadbaj też o stabilne łącze internetowe (jeśli to możliwe podłącz komputer do sieci kablem, z Wi-Fi korzystaj jeśli nie masz możliwości połączenia kablowego, sieć komórkową LTE/HSPA/3G traktuj jako opcję, jeśli nie możesz zapewnić innego stabilnego połączenia). Szczegółów szukaj w instrukcji, zamieszczonej powyżej.

INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZĄ W LEKCJACH ONLINE ZA POŚREDNICTWEM URZĄDZENIA MOBILNEGO:

Możesz brać udział w lekcjach online, wykorzystując urządzenie mobilne (smartfon, tablet). Wystarczy, że uruchomisz naszą platformę w przeglądarce internetowej na swoim urządzeniu (zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome). Nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji. Wirtualne sale będą funkcjonowały prawidłowo bezpośrednio w przeglądarce. 


Dostępne kursy